Обрати сторінку

Як проходить навчання в автошколі “NASCAR”?

Запис в автошколу

Документи для запису в автошколу: паспорт, ІПН, 2 фото 3х4.

Теорія

Теоретичне навчання в автошколі триває 2 місяці. Групові заняття проводяться в ранковий або вечірній час. Також автошкола надає можливість проходити навчання “ONLINE”.

Водіння

Практичні заняття в автошколі проходять за індивідуальним графіком. Автошкола надає великий вибір навчальних автомобілів (АКПП/МКПП).

Іспити

Складання іспитів в автошколі та ТСЦ ГСЦ МВС. Отримання посвідчення водія.

✓ Ціль автошколи “NASCAR” – якісно та швидко підготовлені водії.

✓ Автошкола проводить навчання у ранковий/вечерній час. Також є можливість проходити теоретичне навчання в автошколі як режим “ONLINE”, за допомогою програми ZOOM.

✓ Ви можете підібрати час навчання в автошколі без шкоди для роботи або навчання. Практичні заняття з водіння проходять за індивідуальним графіком.

✓ Автошкола “NASCAR” надасть Вам великий вибір навчальних автомобілів (МКПП/АКПП).

✓ Усі співробітники автошколи: викладачі та інструктори, мають величезний досвід роботи у даній сфері освіти.

✓ Автошкола “NASCAR” – знайде індивідуальний підхід до кожного учня, жодне Ваше запитання не залишиться без відповіді.

✓ Автошкола “NASCAR” – це найлояльніші ціни в Одесі! Наші ціни прозорі та фіксовані! Вартість навчання в автошколі включає повний курс теорії, водіння, бензин та оформлення документів.

✓ Автошкола надає Вам можливість поетапної оплати.

Автошкола в Одесі:

Автошкола “NASCAR” – найбільша мережа автошкіл у місті Одеса. “NASCAR” – єдина автошкола в Одесі, яка пропонує якісне та швидке навчання! Філії нашої автошколи розташовані у всіх районах міста Одеси: Черемушки, Таїрова, Ленселище, Лузанівка. Ви легко знайдете філію нашої автошколи недалеко від Вашого будинку. Також, автошкола “NASCAR” надає можливість проходити теоретичне навчання “ONLINE”.
Автошкола “NASCAR” – пройшла процедуру державної акредитації, а всі співробітники нашої автошколи: викладачі та інструктори мають відповідний рівень освіти та легко дадуть відповідь на всі питання, які можуть виникнути в процесі навчання. Викладацький склад регулярно проходить переатестацію та підвищує свій професійний рівень у даній сфері освіти.
Термін навчання в автошколі “NASCAR” – 2 місяці. Навчання в автошколі складається з теоретичного та практичного курсу.
Теоретичні заняття в автошколі “NASCAR” проводяться в вечірній або ранковий час, 2 або 3 рази на тиждень, залежно від обраного Вами графіка навчання. Теоретичний курс включає кілька розділів: правила дорожнього руху, безпеку дорожнього руху, надання першої медичної допомоги, основи права, будову автомобіля, а також неписані правила, які повинен знати кожен автомобіліст.
Практичні заняття з водіння в автошколі “NASCAR” проводяться у різних районах міста Одеси за індивідуальним графіком. Великий вибірнавчальних автомобілів у нашій автошколі з механічною та автоматичною коробкою передач дозволить Вам підібрати автомобіль для комфортного навчання водінню. Навіть, якщо Ви працюєте/навчаєтеся, інструктори нашої автошколи допоможуть скласти зручний графік для занять з водіння. Практичний курс включає відпрацювання всіх необхідних вправ на спеціальних майданчиках, елементів паркування, початкових навичок безпечного водіння по місту. До програми також включені заняття у темний час доби. Усього програмою передбачено 10 занять з водіння.
Як проходить навчання в автошколі “NASCAR”?
1. Ви подаєте документи, необхідні для запису в автошколу, вибираєте відповідний для Вас графік занять і приступаєте до навчання.
2. Теоретичне навчання в автошколі проходить 2 або 3 рази на тиждень, у ранковий чи вечірній час, у групах до 30 осіб.
3. На другому місяці навчання в автошколі, паралельно до теоретичного курсу, додається практичний. Ви навчаєтеся керувати автомобілем, використовуєте знання, отримані на теоретичних заняттях в автошколі на практиці.
4. По закінченню теоретичного та практичного навчання, в автошколі проводиться іспит, що складається з 2 частин: теорії та водіння. На підставі результатів внутрішнього іспиту в автошколі Ви отримуєте свідоцтво про закінчення автошколи.
5. Група, централізовано, у супроводі співробітника автошколи, складає теоретичний та практичний іспит у ТСЦ ГСЦ МВС, після чого Ви отримуєте посвідчення водія.

Відгуки про автошколу “NASCAR”

Евгеній

Я, звичайно, ще не закінчив навчання в автошколі Наскар, але вже можу впевнено радити йти саме сюди. Викладач дохідливо, а головне цікаво підносить теорію, інструктор з водіння – Андрій Семенович – вчитель від Бога! Радий, що потрапив саме сюди. Упевнений, що стану гарним водієм.

Олена

Нещодавно закінчила Автошколу. Хочу сказати велике спасибі своєму інструктору Олександру! У мене був шалений страх автомобіля, але тепер він повністю зник! У школі цікаво пояснюють теорію, ми дивилися безліч відеоматеріалів, розбирали причини ДТП, вирішували квитки. До іспиту в Сервісному центрі я була готова на 100%! Зовсім не віриться, але я водій!

Федір

Працюю на 7 км, напружений, специфічний графік. Дізнався про Вашу школу та нарешті знайшов те, що потрібно! Неподалік роботи, зручні умови та розклад. Інструктор Євген – чудовий хлопець! Знайшов підхід, давав достатньо свободи дій, причому завжди вчасно підказував на що звернути увагу.

Автошкола “NASCAR” в Одесі 

Ціль нашої автошколи – якісно та швидко підготовлені водії. Надаємо можливість поетапної оплати!

Контакти:

   вул. Варненская, 12 (СШ № 100)

Залишилось питання?